Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dyscypliną Hörmann oraz bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, drzwi, ościeżnic oraz napędów. Firma Hörmann jest firmą rodzinną operującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi gwarancję współczesnych rozstrzygnięć a także najlepszej klasy towarów.

Firma Hörmann jest prowadzona już przez trzecie a także czwartą generację wnuków oraz prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna centrala firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza biurami bazy, znajdują się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie firma angażuje w nich ponad stu bardzo wysoko doświadczonych pracobiorców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Poświadcza ona błyskawiczny i profesjonalny serwis jak też poświadcza dogodną, specjalistyczną obsługę klienta.